Jdi na obsah Jdi na menu
 


BLONDÝNA, ZRZKA, ČERNOVLÁSKA

14. 4. 2007

1. BLONDÝNAJestli chceš správně pečovat o svoji zlatou hřívu, jsi tady správně! Blondýnky mají obvykle husté vlasy a proto jsou tak neobyčejné! Měla by jsi volit barevnější oblečení, jasné a teplé barvy, které na tobě vyniknou a používat ty správné kosmetické přípravky. K blond vlasům totiž patří něžný vzhled! Ovšem, u nás v Evropě je pravých blondýnek pouze 10 %, obarvených naopak až 30%. Jistě na sebe připoutáváě hodně pozornosti, znáš přece ty vtipy? ?:-) Neboj, nechceme tě strašit :-D Přirozeně ale blond vlasy pomalu tmavnou, a proto je potřeba jejich odstín oživit buď barvením, nebo odbarvováním.

Obrazek

1. Šampon za zesvětlení blond vlasů (Avon), 2. Šampon pro blond nebo šedívé vlasy (Wella), 3. Šampon pro zvýraznění blond barvy vlasů (Schwarzkopf), 4. Tekutý vosk ve spreji pro úpravu vlasů (Avon), 5. Tvarující pasta (Swarztkopf), 6. Barva na vlasy, blond (Garnier), 7. Hřeben k narovnání vlasů (Avon), 8. Šampon pro barvené, nebo přirozené blond vlasy

2. ZRZKA

Obrazek

Vaš si toho - zrzky jsou vzácné :-D Už je to tak :-D Přirozených zrzek je v Evropě kolem 5 % což je dost málo. Většina z nich mají splihlé vlasy, i když je třeba jemné nemají. Ale máš opravdu štěstí - zrzavá je cool a nejeden kluk na ni letí :-D

1. Šampón prozvětšení objemu (Avon), 2.Kondicionér pro jemné a oslabené vlasy, 3. Barvy na vlasy (Garnier), 4. Kartáč na vlasy (Avon).

Obrazek

3. ČERNOVLÁSKA

Černovlásek je asi nejoblíbenější barva, co se přelivů a barv na vlasy týče. Hlavně mezi teenagery. Jestli máš ráda rock-style, je tohle pravá barva pro tebe :-D Určitě je neodolatelné, když se černé vlasy lesknou a mají objem a to jsou přesně ty stylingové i jiné vlasové přípravky pro tebe!

1. Hloubkově čistící a regenerující šampon (Clinigue), 2. Šampon na oživení barvy pro barvené vlasy (Avon), 3. Barvy na vlas (Garnier), 4. Hřeben na vlasy (Avon).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář